Malaguti F 12 Phantom LC Fast Time
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.
Ključne specifikacije Malaguti F 12 Phantom LC Fast Time 2010
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 40 mm |
|---|
| Takt | 39.2 mm |
|---|
| Sustav za gorivo | Rasplinjač |
|---|
| Pokretač | Električni sustav, Udar |
|---|
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Takt | Dvotaktni |
|---|
| Radni obujam | 49.3 ccm |
|---|
Prednji ovjes
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|
| Robna marka | Paioli |
|---|
Prednje kočnice
Stražnje kočnice
Dimenzije i težina
| Međuosovinski razmak | 1240 mm |
|---|
| Visina sjedala | 790 mm |
|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 86 kg |
|---|
| Kapacitet spremnika za gorivo | 8.5 l |
|---|
Malaguti F 12 Phantom LC Fast Time Povijest
Najčešća pitanja Malaguti F 12 Phantom LC Fast Time
- Koji je bolji? Motocikl Malaguti F 12 Phantom LC Fast Time ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Malaguti F 12 Phantom LC Fast Time?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Malaguti F 12 Phantom LC Fast Time.
- Koliko je popularan motocikl Malaguti F 12 Phantom LC Fast Time?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Malaguti F 12 Phantom LC Fast Time.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.